Elektronik üzerine faaliyet gösteren firmaların ya da ofislerde bulunan elektronik eşyaların taşınması aslında sanıldığından daha zordur. Elektronik eşyaların hafif türde olanları bulunduğu gibi ağır olan türleri de bulunur. Ümraniye hamal İstanbul ilçesinde ya da İstanbul’un diğer ilçelerinde bulunan elektronik eşya satan firmaların birçoğunun taşıma işlemlerini başarı ile yerine getirdik.
Elektronik eşya satan firmaların iş yoğunluğu biraz daha fazla olduğundan, daha fazla elektronik eşyanın taşınması gerekmektedir. Kısa süreli olan taşıma işlerinden farklı olarak, uzun süren taşıma işlemlerinde doğaldır ki hamal personeli daha fazla yorulacaktır. Elektronik cihazların ağır olmasının yanı sıra hassas bir yapıya sahip olmaları da taşıma işlemini zorlaştıran unsurlardandır.

Ümraniye hamal

Ümraniye hamal

Biz bu bilgiler ışığında elektronik eşyaların nasıl taşınacağı ile ilgili bir plan oluşturuyoruz. Bu plan dahilinde yeterli miktarda hamal personeli bulunduruyoruz. Uzun taşıma sürelerinden yorulan personelimizin yerini yenileri alıyor. Böylelikle hassas yapıda olan elektronik eşyalar riske edilmemiş oluyor.

Ofis taşımalarında az da olsa bulunan elektronik eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için iyice paketliyoruz. Genel olarak elektronik eşya satan firmaların birçoğunda, elektronik eşyalar kendi koruma araçları ile birlikte geliyor.

Ancak ofiste bulunan elektronik eşyalarda herhangi bir koruma malzemesi bulunmuyor. Elimizde bulunan kaliteli paketleme malzemeleri ile eşyaları zarar görmeyecek şekilde paketliyoruz. Böylelikle elektronik eşya, gitmesi gereken yere güvenli bir şekilde ulaştırılmış oluyor.

Ümraniye hamal – Ev eşyalarının paketlenmesi

Ev eşyalarının arasında da aynı şekilde güzelce paketlenmesi ve koruma altına alınması gereken eşyalar bulunuyor. Bu eşyaları da aynı mantıkla güzelce paketliyoruz ve gitmeleri gereken yere güvenle ulaştırıyoruz. Ümraniye hamal İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi paketleme işlemleri olsun ve diğer işlemler olsun özenli bir şekilde çalışmaktadır. Ümraniye hamal hizmetlerimizle İstanbul’un birçok ilçesinde faaliyet gösteriyoruz.

Elektronik eşyaların paketlenmesi işlemi de özenle yapılmalıdır. Bazı elektronik eşyaların içindeki parçalar sarsıntıya bağlı olarak yerinden oynayabiliyor. Düzgün paketlenmeyen elektronik eşyalar daha sonra çalışmayınca, bu durum müşteri ile firma arasında bir soruna dönüşebiliyor.

Ümraniye hamal

Ümraniye hamal

Biz taşıma işlemine başlamadan önce, özellikle paketi daha önceden açılmış ve yeniden paketlenmesi gereken elektronik eşyaların kontrolünü yapıyoruz. Bunu yapmamızın nedeni elektronik eşyanın herhangi bir sorununun olup olmadığıdır. Taşırken herhangi bir sorun meydana gelip gelmediğini bu sayede anlayabiliyoruz.

Elektronik eşyaların taşınması işlemlerinde de İstanbul ilinde başarılı bir şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz.