Hamal ücretleri

Firmamız tarafından verilen hamal hizmetinin fiyatlandırması, en uygun şekilde detayları ile incelenerek ortaya çıkarılmaktadır. Her işin durumuna göre hamal ücretleri belirlenerek, müşterilerimiz en kaliteli hizmet almalarının yanında, ekonomik konularda da kazanç elde etmeleri sağlamaktadır.

Bunun için, hamal isteğinde bulunan müşterilerimizden, ön görüşme esnasında bütün detaylar konuşularak, gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Piyasada hamal ücreti incelendiğinde, günlük yevmiye esas alınırken firmamız bünyesinde bu detaylar daha ince ayrıntılar ile ele alınmaktadır. En ucuz hamal hizmeti sunan bir topluluktan alacağınız hizmet kalitesi ile bizim siz değerli müşterilerimize sunacağımız hamallık işleri, tamamen birbirinden farklı yapıda gelişmektedir. Biz firma olarak öncelikle, müşterilerimizden maddi kazanç elde etmeyi değil, güvenlerini kazanmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle eşyaların güvenli bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılması için çaba harcamaktayız. Ücret konusu en son düşündüğümüz konu olmaktadır.

En Ucuz Hamal Nereden Bulurum?

Firmamız, müşterilerimizin en kaliteli hizmeti alması için, gerekli ARGE çalışmalarını süreklilik arz edecek şekilde yapmaktadır. Kurulduğu günden bu güne, İstanbul’da piyasa araştırmalarına ağırlık vererek ulaştırma ve hamal teminde en iyi hizmet kalitesini elde etmeyi hedeflemiştir. Bu alanda müşterilerimizin en ucuz fiyata hamal temini sağlaması için, gerekli çalışmaları yapmaktadır. Günümüzde, sokaklarda hamal olarak faaliyet gösteren kişiler, yaptıkları işlerin sadece maddi boyutunu düşünerek çalışmaktadır. Fakat firma olarak hamal ücreti verirken, bir bütünü oluşturmak için organizasyonlar yaparak fiyatlandırma yapmaktayız. En ucuz fiyata bulduğunuz hamallar sadece taşıma işlemlerini yaparken, biz bir bütün olan taşımacılık faaliyetinin, bütün dallarını yerine getirmekteyiz. Bu sebepten dolayı yaptığımız işlerde, önce emniyet, sonra güven ortaya çıkararak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilemekteyiz.

Hamallar Kırılan Eşyayı Öder mi?

Firma olarak önce emniyetli çalışmayı garanti etmekteyiz. Hamal ücreti konusunda İstanbul ve tüm semtlerinde tüm detayları ilk görüşmelerde aktarmak sureti ile tüm ayrıntılar konuşulmaktadır. Eşya taşıma sırasında ortaya çıkabilecek olan tüm hasarlar ve olumsuz durumlardan firmamız sorumlu olmaktadır. Taşıma işlemine başlamadan yapılan sözleşme hükümlerinde tüm zararın firmamız tarafından ödeneceği garanti edilmektedir. İstanbul’da münferit çalışan hamallar sadece eşyanın içeri girmesinden veya araçlara yüklenmesinden kendilerini sorumlu tutarken firmamız yaygın sorumluluk ilkesi ile hamal isteklerinize cevap vermektedir.