nakliye-isleri

Firmamız 2017 yılında evden eve eşya taşımacılık sektörüne destek sağlamak amacı ile eleman ve hamal firması olarak kurulmuştur. Firmamızın merkezi teşkilatı İstanbul Kadıköy’dedir. Kurucumuz Fatih Bektaş Trabzonlu olup nakliyat alanında uzun yıllar hizmet vermiştir. İstanbul’da nakliyat sektöründe çalıştığı süre içinde, izlenimleri sonucu ortada bir eksikliğin ve ihtiyacın olduğunu tespit etmiştir. Bu önemli eksiklik evden eve nakliyat sektöründe özellikle şehirler arası taşımacılıkta, eleman ve hamal ihtiyacı olmaktadır.

Buradan hareketle kurulmuş olan hamal firmamız, bu gün İstanbul bölgesinde her noktaya, her sayıda hamal ihtiyacına cevap verebilecek kapasitede eleman sahibidir. Çalışan hamal statüsündeki elemanların SGK primleri eksiksiz ödenerek, işveren konumundaki firmalar ve kişiler ayrıca bu tür bir ödeme gereksinimi duymadan, sorunsuzca eşyalarını taşıtabilirler.

Hamal İstanbul
Kadıköy Hamal Hizmetleri

Vizyonumuz

Firma olarak en deneyimli eşya taşıma elemanları ile hamal hizmetini titizlikle yürüterek çözümler üretmeyi hedeflemektir. Sunduğumuz çözümler kalıcı ve yararlı hizmet çözümleri olması ile övünmektedir. Gece geç saatlerde ev eşyası evinin önüne gelen her kişi ve kuruluşa kesintisiz hizmet sunarak müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktır.

Eşya taşıma konusunda deneyimli elemanlarımız ile hamal hizmetini pratik çözümler üreterek yapmaktır. Sürekli yaratıcı ve yenilikçi çalışmalara imza atarak her geçen gün daha geniş alana yayılmaktır. Hizmet kalitemizi sürekli bir üst basamağa taşıyarak güvenli ve emniyetli hizmet sunmaktır. En uygun fiyatlarla en kısa sürede iş bitirmektir. Her türlü hamal talebine en hızlı şekilde cevap verebilmek ve güvenilir olmaktır.

Misyonumuz

Eleman ve hamal firması olarak çalışmalarımızda emniyet ve kaza riskini en aza indirmek kaliteli yaşama destek sağlamak. Her geçen gün, eşya taşımacılık alanında profesyonel kadro oluşturmak. Bu alanda çalışan elemanlarımızın disiplinli ve dürüst tavırlar takınarak müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak. Profesyonel yeterliliğe ulaştığımıza inandığımız anda daha mükemmeli yakalamayı hedeflemek.

Firma olarak kurduğumuz hamal teşkilatı ile kaliteli eşya taşımacılığında daha geniş alana kesintisiz hizmet götürmek. Evden eve nakliye sektörüne hamal tedarik ederek eşyaların daha hızlı ve zamanında teslim edilmesine destek sağlamak.  Mobil asansör girmeyen alanlarda gecikmeyi önleyerek insan gücünü ön plana çıkarmak. Aynı hizmeti sunmaya çalışan eş değer firmalar ile rekabet düzeyimizi disiplinli ve kalifiye elemanlarımız ile daha kaliteli ve adaletli bir şekilde sağlamak.