Evden Eve Nakliyat Kolaylıkları

Nakliye firmasıyla taşıma işlemine başladığınızda eşyalarınızın güvenliği ve emniyeti tamamen firma sorumluluğuna girmektedir. Kendi başınıza taşınmak istediğinizde araç içerisine istifleme esnasında eşyalarınızın yerleştiremeden fazla eşyaların kaldığı görülebilmektedir. Fakat evden eve nakliyat firmamız istifleme konusunda tecrübeli elemanlar çalıştırarak boşluk kalmadan ve birbirine sürtünmeyecek şekilde istifleme işlemi yapılmaktadır. Firmamızın elemanları sayesinde taşıma işlemine başladığınızda tamamen elinizi çekerek ne bir arkadaşınızdan yardım isteme gereği duyarsınız ne de hamal arama gibi zahmetlere katlanırsınız. Firmamız topyekun taşımacılık sağlayarak evden eve nakliyat konusunda tüm kolaylıkları göz önüne sermektedir.


Paketleme Ve Montaj

Evden eve nakliyat çalışmaları kapsamında özellik ve paketleme aşaması en çok zaman alan veya özen isteyen bir faaliyet olmaktadır. Evden eve nakliyat firmamız paketleme aşamasında hazır ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı sararak en kısa sürede araç içerisinde istiflenecek duruma getirmektedir.
Tecrübeli marangozların Demonte işlemlerinde özenli çalışmalar sergileyerek söküm aşamasında veya yeni evinize monteleme aşamasında hızlı çalışmalar ortaya koymakta ve yeni evinizde bir gün içerisinde tekrar çay demleyerek keyif yapma imkanı sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılıkta hamal arama veya eşyalarını taşımak için başka bir arkadaşınıza gerek duyulmaz. Taşıma işlemleri için zaman ayırmanıza gerek kalmamaktadır. Taşıma işlemleri profesyonel hamal firmaları ile anlaşmalar sağlanarak anında hizmet sektörü oluşturulmakta ve eşyalarınız yeni evinize beklemeden yerleştirme ve Demonte işlemine geçilmektedir. Firmamızın güvenliği ve emniyeti sayesinde eşyalarınız eşya sigortalama işlemine tabi tutulurken evden eve nakliyat sözleşmesi hükümleri eşya sahiplerinin tercihleri doğrultusunda düzenlenmektedir. İçerisinde eşya sigorta kapsamına girmeyen maddeler halinde tekrar firma garantisi altına alınmaktadır.
Evden eve nakliye çalışmalarında özellikle araçların içine eşyaların istiflenmesi ve eşya sigortalama konusunda titiz çalışmalar sergilenmektedir.

Ekspertiz  Ve Sözleşme

Ücretsiz expertiz hizmeti sayesinde sigortalanacak eşyaların maksimum maliyeti hesaplanarak sigortalama kapsamında verilen teminatlar açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Evden eve nakliyat sözleşmesinde araç plakaları şoförler araçların gidiş güzergahı araçların modelleri ve eşya taşıma mevzuatları tek tek madde madde evden eve nakliyat sözleşmesi içerisine yerleştirilmektedir. Çift taraflı imza altına alınan evden eve nakliye sözleşmesi aynı zamanda eşyalarınızın tam güvenliğini sağlayacak bir mevzuat olmaktadır.